ورود كاربران | عضویت | فراموشي كلمه عبور
 
 
 
مناسبت منوی کلی بخش تبلیغات
 

چــرا تبليغات در ايران فروم ليست قيمت تبليغات در پرتال ليست قيمت تبليغات در انجمن سفارش تبليغات در پرتال سفارش تبليغات در انجمن
قوانين تبليغات در ايران فروم سوالات متداول مشتريان شماره حساب ها ورود اطلاعات وجه واریزی ارتباط با مسئول تبليغات

براي تماس با مسئول تبليغات در ايران فروم از ساعت 9 صبح الي 10 شب شماره  09122580536 تماس بگيريد .

 
 
 
 
چرا تبلیغات اینترنتی؟
  

آمارها نشان می دهند، تعداد کاربران ایرانی اینترنت با سیر صعودی چشمگیری رو به افزایش است. این جمعیت رو به افزایش، زمان زیادی در سایتهای مختلف فارسی سپری می کنند. انجمنهای گفتگو اینترنتی (forum) ، یکی از جوامع فعال مجازی به شمار می روند. انجمنهای تالار گفتگوی ایرانیان و پرتال تفريحي ايران فروم به عنوان یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین انجمنهای تخصصی، به عنوان یک مرجع بزرگ اطلاعاتی به زبان فارسی شناخته می شود و روزانه تعداد زیادی از کاربران فارسی زبان، از گروه های مختلف سنی و با سلایق متنوع، به این انجمن مراجعه و به بحث و تبادل نظر می پردازند. معرفی محصولات و خدمات شما، توجه بیشتر قشر اینترنتی (که عموما جوان و تحصیل کرده هستند) به محصولات شما را نتیجه می دهد.

 
 
 
 
راه حل چیست ؟

تالار گفتگوي ايرانيان توانسته است در طول مدت كم فعاليت خود كه به يكسال هم نمي رسد با جذب بيش از 400,000 هزار كاربر و 800/000 هزار صفحه ثبت شده در گوگل و همچنين كسب رتبه 40 در بين سايت هاي برتر ايران و رتبه 3000 در جهان با رتبه سنجي سايت الكسا به عنوان يكي از برترين سايت هاي ايران شناخته شود .

همچين پس از شناخته شدن تالار گفتگوي ايرانيان به عنوان بهترين و برترين جامعه مجازي و تالار گفتگوي كشور ، و ثبت شدن نام اين سايت در صفحه پيوندهاي مفيد وزارت ارشاد اسلامي ، تعداد مخاطبين و بازديد كنندگان تالار گفتگوي ايرانيان بيش از پيش شود .

  مشاهده تمامی اخبار مشاهده رتبه در الكسا

مشاهده تمامی اخبار

مشـــاهده لــوح افتـــخار

مشاهده تمامی اخبار

مشاهده صفحه وزارت ارشاد
 
     
 
  تبليغات پليس ايران فروم

تالار گفتگوي ايرانيان تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران  و قوانين جرائم رايانه اي مي باشد و همواره ميكوشد تا محيطي امن و لذت بخش را براي كاربران خود و خانواده هاي ايراني فراهم كند . لذا تيم مديريت انجمن از همه عزيزان خواهشمند است تا قوانين تالار گفتگوي ايرانيان را رعايت كنند . در صورت مشاهده هر گونه تخلف خواهشمنديم مراتب را به پليس ايران فروم گزارش نمائيد .

گزارش تخلفات ايران فروم